- Bitmeyen Sürprizler

Xiaomi Mi 7 Beklenenden Erken Gelebilir!

Akıllı telefon pazarında en çok dikkat çeken markalar arasında yer alan Xiaomi, uygun fiyatına rağmen 2017 yılının amiral gemilerine meydan okuyan Mi 6 modeli ile bu yıl adından oldukça fazla söz ettirdi.

 

Üst seviye donanımı uygun fiyat ile buluşturan Xiaomi Mi 6‘nın tanıtımının üzerinden dört ay gibi bir süre geçerken, firmanın gelecek yıl tanıtımını gerçekleştireceği Mi 7 hakkında ilk sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Gelin, şimdi Xiaomi Mi 7 modelinin tanıtım tarihi ve güç alacağı işlemci hakkında ortaya çıkan ilk detaylara hep birlikte göz atalım.

Xiaomi Mi 7 ile ilgili görsel sonucu

Xiaomi Mi 7, Snapdragon 845 ile gelecek!

6 inç büyüklüğünde Samsung tarafından üretilen bir AMOLED ekrana ev sahipliği yapması beklenilen Xiaomi Mi 7’nin, 2018 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacağı ve gücünü Snapdragon 845‘ten alacağı iddia ediliyor

Xiaomi Mi 7 ile ilgili görsel sonucu

 

Kişiye Özel cep telefonu kapakları  www.bitmeyen.com da

Mi 7’nin ilk çeyrekte satışa sunulması durumunda Snapdragon 845’ten güç alan ilk akıllı telefon olması ve 6 GB RAM‘e ev sahipliği yapması bekleniyor.

10 nm fabrikasyon süreci ile üretilecek olan Snapdragon 845’in dört adet Cortex A75 ve yine dört adet Cortex A53 çekirdeği ile birlikte geleceği, elde ettiğimiz diğer detaylar arasında yer alıyor.

Adreno 630 GPU’nun kullanılacağı Snapdragon 845, yüksek hızlı depolama için UFS 2.1‘i kullanırken, 2018 yılının ilk çeyreğinde karşımıza çıkacak.Xiaomi Mi 7 ile ilgili görsel sonucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir